Standart Oda
Accommodation

Standart Oda

Standart Oda, modern ve şık tasarımı ile konfor ve rahatlığı ön planda tutan bir konaklama deneyimi sunar. İhtiyacınız olan tüm olanaklar düşünülmüş, sakin ve huzurlu bir ortamda dinlenebileceğiniz bir alan yaratılmıştır.
Accommodation

Aile Odası

Aile odalarımız, geniş ve konforlu alanıyla birlikte aileler için ideal bir konaklama seçeneğidir. İki ayrı yatak odası, modern tasarımı ve sıcak dekorasyonu ile evinizin rahatlığını aratmayacak bir atmosfer sunar.
Aile Odası
Junior Suite
Accommodation

Junior Suite

Junior Suite, şık dekorasyonu ve özenle düzenlenmiş yaşam alanıyla evinizin konforunu aratmayacak. Özel jakuzi küveti ve modern imkanlarıyla mükemmel bir konaklama deneyimi sunuyor. Bu suite, çiftler için romantik bir kaçış noktası olarak idealdir, maksimum 2 kişilik konaklama kapasitesiyle özel anları paylaşmak için mükemmeldir.
Accommodation

Ranzalı Aile Odası

Ranzalı Aile Odası, iki yatak odasıyla geniş ve rahat bir konaklama alanı sunar. Ailelerin birlikte vakit geçirebileceği bu odalar, rahatlık ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Ranzalı yataklar sayesinde, daha fazla konuk ağırlama imkanı bulunur, bu da onu büyük aileler veya arkadaş grupları için ideal kılar.
Ranzalı Aile Odası
Ranzalı Standart Oda
Accommodation

Ranzalı Standart Oda

Ranzalı standart odalarımız, her detayın konfor ve güvenlik için düşünüldüğü modern bir konaklama deneyimi sunar.